Spotkaj Go w Słowie

Pismo Święte dla każdego wierzącego jest bardzo ważne, ale czy dostatecznie dużo czasu poświęcam, by poznać słowa w nim zawarte? Chcąc być uczniem Jezusa, powinienem je poznawać, ale jak to zrobić? Czy wiem, co Jezus chce mi dziś powiedzieć? Czy potrafię modlić się i poznawać Biblię?

Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, to kurs “Spotkaj Go w Słowie” jest właśnie dla Ciebie! To wspaniały czas na poznanie Jezusa w słowach, które od wieków są zapisane w tej wspaniałej Księdze życia i mądrości! To czas nauki modlitwy Pismem Świętym!

Zobacz świadectwa uczestników kursu:

Asia

Pan Bóg przemawia do nas w naszym ludzkim języku, gdyż chce, byśmy Go słuchali. Chce, byśmy usłyszeli i przyjęli Jego Słowo. Wzięłam udział w kursie, gdyż chciałam usłyszeć, co Bóg mówi do mnie, chciałam uczyć się słuchać Słowa Bożego. Metoda skrutacji, którą poznałam na kursie, zachwyciła mnie swoją prostotą i głębią wejścia w Słowo Boże. Zrozumiałam wreszcie, co miał na myśli pewien mądry salwatorianin, kiedy mówił, że Pismo Święte tłumaczy się samo. Kurs wzbudził w moim sercu jeszcze większe pragnienie poznawania Boga w Jego Słowie.

Grzegorz, 55 lat

Na kursie skrutacji zrozumiałem, że na wszystkie pytania można znaleźć odpowiedź w Piśmie Świętym. Tylko do tej pory nie potrafiłem Go czytać, a tak naprawdę, to Go nie czytałem, a jak czytałem, to nie wiedziałem, że jest to słowo żywe.

Estera, 27 lat

Kurs „Spotkaj Go w Słowie” nauczył mnie, jak modlić się Biblią, otworzył mnie na zawarte w niej słowa Jezusa. Zaczęłam modlić się Pismem Świętym i czerpać z niego radość – radość dziecka Bożego. Wcześniej Pismo Święte było dla mnie tylko Świętą Księgą, nie zaglądałam do niej zbyt często, teraz już wiem, jak czerpać z niej mądrość na każdy dzień i słuchać słów Jezusa skierowanych do mnie!

Jarek, 35 lat

Kurs nauczył mnie „wykorzystywać” Biblię jako „narzędzie” do poznania Jezusa oraz tego, co mi chce przekazać. Dzięki skrutacji znalazłem Jego odpowiedzi na moje pytania i porady na temat aktualnych moich problemów (po ludzku trochę to niemożliwe, że 2000 lat temu ktoś przewidział, z czym będę się dziś zmagać).

Od czasu kursu staram się regularnie raz w miesiącu korzystać z tego narzędzia i za każdym razem odkrywam nowe treści, które Bóg do mnie kieruje.

Przyjdź i naucz się słuchać Jezusa!