Wrażenia z „Budowania relacji z dziećmi”

22.11.2018 r. odbyło się spotkanie Formacji Kobiet z Aleksandrą Grabowską na temat relacji z dziećmi – zobaczcie co o spotkaniu sądzą jej uczestniczki:

Żaneta
Bardzo inspirujący czas, dający nowe spojrzenie na relacje. Ola niezwykle pięknie mówiła o wartości jaką jest rodzina i o budowaniu relacji w niej nie tylko z dziećmi. Przypomniała jak piękne i ważne, mimo, że czasami trudne, mogą być nasze kontakty z dziećmi i jak budujące moga być one dla nas samych.
Dziękuję

Asia
Spotkanie w ramach formacji kobiet prowadzone przez Olę Grabowską na temat budowania relacji z dziećmi to był dobry czas przepełniony kobiecą energią. Ola dzieliła się z nami swoim życiem matki, córki, żony i synowej w sposób niezwykle ciepły. Nasza Prelegentka jest osobą serdeczną, a także konkretną i taki też był jej wykład – konkretny i pełen miłości do ludzi. Dla mnie to był czas weryfikowania moich relacji z córką i innymi bliskimi oraz czas słuchania o doświadczeniach innych uczestniczek. Dziękuję Oli i wszystkim obecnym na spotkaniu kobietom za ich otwartość. Myślę, że dzięki tej otwartości, czas kobiecych spotkań daje nam możliwość wzrastania w naszym, niełatwym w dzisiejszym świecie, powołaniu. Dziękuję Dobremu Ojcu za każdą z Was i za ten czas, który mogłyśmy spędzić razem.