Nowy rok formacyjny u „Przyjaciół Jezusa”

W kolejnym roku swojej aktywności formacyjnej Diecezjalne Centrum Nowej Ewangelizacji „Przyjaciele Jezusa” zaprasza już od września do swej siedziby w parafii p.w. Chrystusa Króla w Sosnowcu-Klimontowie przy ul. Kraszewskiego 25.

Zróżnicowaną i bogatą ofertę kierujemy do osób, które pragną odnowić i umocnić swoje doświadczenie Boga, chcą 24 godziny na dobę żyć Ewangelią, chcą być jej świadkami, dzieląc się swym doświadczeniem z innymi.

W ramach otwartych spotkań Szkoły Nowej Ewangelizacji zapraszamy na Eucharystię  (w pierwszą środę miesiąca) oraz adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie (w trzecią środę miesiąca). Zapraszamy do udziału w kursach weekendowych, które stają się miejscem odkrycia, jak żyć w przyjaźni z Bogiem w naszej codzienności. Szczególnie polecamy kurs, który otwiera na nowe perspektywy przeżywania wiary: kurs Nowe Życie.

Zapraszamy na spotkania formacyjne wszystkich – kobiety i mężczyzn – którzy chcą pogłębiać wiarę i zbliżać się do Jezusa. Tych którzy poszukują drogi własnego rozwoju duchowego i tych na drodze do dojrzałego życia wiarą. Spotkania formacyjne mają charakter otwarty. Kobiety spotykają się w ostatni czwartek miesiąca – pierwsze po wakacjach będzie już 20 września. Od 6 września – jak zwykle w pierwszy czwartek miesiąca – rozpoczynają swe spotkania mężczyźni.

Szczegółowy plan i tematykę konferencji znajdziesz na plakatach.

W ramach DCNE działa Punkt Wsparcia i Rozwoju Duchowego, czyli miejsce w którym kapłan służy tym, których trapią problemy duchowe, którzy nie potrafią poradzić sobie z doświadczanym działaniem zła, poranieniami i zniewoleniami.

Zadzwoń (883 014 883) i umów się na spotkanie.

Zapraszamy!

plakat PJ

Z powodów personalnych uległ zmianie plan spotkań Formacji Kobiet – 20.09.2018 r. zapraszamy na konferencję „Jak zmieniają nas nowe media”, którą poprowadzi prof. Aldona Skudrzyk, socjolingwistka, pracownik naukowy Uniwersytetu Śląskiego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s