Czas chwały w Sosnowcu!

Sosnowiec potrzebuje Jezusa!

Potrzebujemy Go my i potrzebują Go ludzie, których dziś w Kościele nie ma. Potrzebują Jego miłości i Słowa Bożego, które niesie zbawienie. Dlatego zapatrzeni w nauczanie ostatnich papieży, szukając nowych dróg docierania do ludzi z Dobrą Nowiną, ogłaszamy „Czas chwały!” – tydzień ewangelizacyjny, w którym chcemy chwałę Bożą zanieść mieszkańcom Sosnowca. Zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą i adorację w intencji mieszkańców Sosnowca 10 października o godz. 19.00 w kościele św. Barbary w Sosnowcu.

Przez cały tydzień członkowie sosnowieckich wspólnot na ulicach naszego miasta będą wszystkim głosić Ewangelię i zapraszać na koncert uwielbienia, który odbędzie się 17 października o godz. 19.30 w kościele Miłosierdzia Bożego w Sosnowcu. Wszyscy wspierajmy modlitwą to dzieło i przybądźmy do Sanktuarium, aby modlić się za nasze miasto 10 października, a tydzień później uwielbiać Boga w czasie koncertu.

Mirosław Jadłosz
Diecezjalny Moderator ds. Nowej Ewangelizacji

czaschwalyposta3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s